Postęp prac
Metalocalypse - Sezon 2 - Napisy PL


Robot Chicken - S04E02 - Napisy PL


X-Men (1992) - Sezon 2


Król Szamanów - Sezon 1 - Dubbing
Shoutbox

O nas

Napisane przez DarkDaagon dnia Kwiecień 4, 2018 | Komentarze: 0

O NAS

Typowy dzień, siedzisz w internecie, nagle natrafiłeś na naszą stronę, albo przez wyszukiwarkę albo przez cda.pl, i zastanawiasz się – o co tutaj chodzi? A więc: nostalgiczni to projekt polegający na „odświeżeniu” tego, „co było kiedyś”, czyli kreskówek, seriali, filmów i anime z nieco starszego okresu. Wchodzą w to twory ze stacji takich jak RTL7, TVN Siedem, Fox Kids, Jetix, Disney Channel, (stare) Cartoon Network itd. Całość polega na zmontowaniu dostępnego w internecie polskiego dubbingu z wersji TVRip owych video, do materiału dostępnego z zagranicznych DVD. Nie zawsze jednak to jest możliwe – niektóre kreskówki nie zostały zdubbingowane w pełni. Tutaj, wkraczają nasi tłumacze. Niektóre kreskówki czy seriale tłumaczymy samodzielnie w formie napisów. W przypadku kreskówek  staramy się także o ciekawe czcionki i poprawny format ASS, aby oglądanie było jak najmilsze dla oka.
Kontakt: nostalgiczni@gmail.com


REKRUTACJA

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej ekipy, nie ma problemy! To, co robimy, jest całkowicie hobbystyczne, ale niestety zajmuje sporo czasu, dlatego im nas więcej, tym szybciej i sprawniej jesteśmy w stanie wypuszczać odcinki kolejny seriali, filmów i kreskówek. Aby do nas dołączyć, napisz na naszego maila:

Dostępne stanowiska to: 
Tłumacz – osoba, zajmująca się tworzeniem napisów. Niestety często dostępne kreskówki w języku angielskim nie posiadają napisów, dlatego konieczne jest robienie wszystkiego ze słuchu.
Researcher – osoba, która znajduje potrzebne materiały, tzn. źródła DVD, pliki z polskim dubbingiem czy też napisy angielskie dla tłumaczy. Wymagana dobra znajomość „internetów”, czyli gdzie i jak szukać.
Grafik – osoba wykonująca różne grafiki, od okładek po elementy webowe.


AKTUALNY SKŁAD

Nick: DarkDaagon
Funkcja: Wszystko

Nick: Ataren
Funkcja: Tłumacz

Nick: Smiglo
Funkcja: Researcher

Nick: Pabulens
Funkcja: Webmaster

Nick: Mikistroz
Funkcja: Tłumacz

Nick: NaveZ
Funkcja: Tłumacz

Nick: Wierzba132
Funkcja: Timingowiec, korektor


Możliwość komentowania jest wyłączona.