Postęp prac
Metalocalypse - Sezon 1 - Napisy PL


Niesamowity Hulk - Sezon 1


Robot Chicken - S04E02 - Napisy PL


X-Men (1992) - Sezon 2


Król Szamanów - Sezon 1 - Dubbing
Shoutbox

Kodi

Napisane przez DarkDaagon dnia Kwiecień 4, 2018 | Komentarze: 0

O tym, czym jest Kodi możecie przeczytać na Wikipedii. Dla leniwych: w skrócie jest to program, który pozwala na ładną i przyjemną segregację filmów, seriali itd. z zachowaniem ich okładek i opisów z serwisów takich jak imdb. Plusem programu jest możliwość sterowania nim za pomocą smartfona niczym pilotem, dzięki czemu można podłączyć komputer/laptopa pod telewizor i korzystać z niego jak z multimedialnego centrum rozrywki. Dla nas, „Nostalgicznych”, ważne jest wygodne przeglądanie materiałów, także te, które sami miksujemy, dlatego wraz z przeróżnymi plikami, możecie pobrać na każdej podstronie z serialem/filmem/kreskówką/anime, paczkę plików graficznych oraz NFO potrzebnych dla programu KODI, by poprawnie uzupełnić pola z tego software’u (np. opis/okładka).

Aby to zadziałało, należy umieścić pliki graficzne oraz NFO wraz z pobranymi odcinkami w tym samym folderze, a pliki NFO muszą mieć takie same nazwy jak ich odpowiedniki video. Przykład:

Dzięki takiemu ułożeniu plików, po dodaniu odpowiedniej ścieżki mediów do programu KODI, program sam wczyta potrzebne mu pliki dla opisu, okładek, aktorów itd.


Możliwość komentowania jest wyłączona.