Strona Główna - Artykuły - Forum
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  FAQ
  Forum
  Kontakt

Kreskówki
  Batman Przyszłości
  Niesamowity Hulk
  Iron Man: Obrońca dobra
  Metalocalypse
  Spider-Man (1994)
  Świat Według Ludwiczka
  W.I.T.C.H. Czarodziejki
  Wojownicze Żółwie Ninja (2003)
  X-Men (1992)

Anime
  Król Szamanów

Seriale
  Robot Chicken

Filmy
  Robot Chicken - Specials

Postęp Prac
Metalocalypse: Sezon 2

Odcinki: 6/20

Wojownicze Żółwie Ninja (2003): Sezon 3

Odcinki: 5/26

Król Szamanów

Odcinki: 3/64

>>Pełna lista projektów<<
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~jack

Punktacja:
Ogólne: 138
Bonusy: 16
Kary: 1

2) ~Obelix (65 pkt.)
3) ~Figo122 (40 pkt.)
4) ~kornel (34 pkt.)
5) ~Gajwer (30 pkt.)
6) ~RiDeR882 (21 pkt.)

Ankieta
Na których z wymienionych kanałów kreskówki podobały ci się najbardziej?

Fox Kids

Jetix

Zig Zap

Cartoon Network

RTL7

Hyper

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zobacz Temat
Nostalgiczni | Gospoda | Hyde Park
Autor Słuchawki nauszne, pomoc.
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 29-11-2019 12:03
Witam, mam słuchawki Technics RP-DH1200, ale niestety pałąk zaczyna pękać z każdej strony, a naprawa to koszt ponad 400zł :/ Tak więc zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek i wpadły mi 2 modele https://www.morele.net/sluchawki-audio-technica-ath-m40x-755574/ oraz https://www.morele.net/sluchawki-audio-technica-ath-m30x-755575/ i czy warto tego producenta zakupić czy może szukać czegoś innego? Dzięki za pomoc.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Słuchawki nauszne, pomoc.
@Nostalgiczny
Super Administrator

Dodane dnia 01-12-2019 16:50
Ja od siebie mogę polecić te słuchawki:
https://www.ceneo.pl/60248044

Kupiłem je 1,5 miesiąca temu za jakieś 500 zł, teraz przy black friday to jakieś 399 (fajna obniżka). Mam niebieską wersję bo była tańsza (czarna byłą za 550 - dziwne). Bateria niby trzyma 35h, ale od pierwszego ładowania przez 1,5 miesiąca jestem dopiero jakoś na 40% baterii. Appka na iPhona i Androida pozwala na fajną konfigurację equalizera więc dostosujesz dźwięk do tego do czego chcesz (elektronika, metal, podcasty etc.). Niestety są one na bluetooth 4.1 i ciężko dostać odbiornik bluetooth 4.1 do PC (wszędzie są same 4.0) ale z laptopem sparowałem bez problemu (z telefonami także). Słuchawki nie mają "odbiornika", tzn. takiego jakby pendrive'a, po prostu lecą po bluetooth.
Jeśli nie ma się więc odbiornika, to zwyczajnie można podłączyć je kablem jack. Zauważyłem, że jakość dźwięku po kablu jest nieco gorsza (zapewne przez brak opcji equalizera by dostosować sobie dźwięk do własnych upodobań) ale nie jest to aż tak straszna różnica.

Od siebie polecam naprawdę gorąco. Nie męczą uszu (no, może po 4 godzinach XD), nawet fajny design, szybko się ładują.

Sine Smutasy nie znają słowa: Tak!
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 01-12-2019 20:24
Zastanowię się nad nimi, słucham zazwyczaj core, mało kiedy czegoś innego ( chyba e coś japońskiego xD), ale bas musi być bigsmile Pierwsze jakie miałem AKG za 250zł to była totalna pomyłka, brak jakiegokolwiek basu było :/ Następnie kupiłem ten Technics, gdyby nie pękał ten pałąk i to już drugi, bo pierwszy na gwarancji popękał, a na razie pokleiłem go Kropelką żel by się jak na razie trzymał jezyczek
@Nostalgiczny
Super Administrator

Dodane dnia 01-12-2019 23:48
EQ w telefonie pozwoli Ci dopasować wrażenia audio do każdego rodzaju muzyki, czy to core, progresywny metal, rock, elektronika, nawet granie w gry.
No i przy black week są tańsze, ale nadal jest to 399 zł. Także tylko tyle mogę doradzić bigsmile

Sine Smutasy nie znają słowa: Tak!
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 02-12-2019 11:58
Rozumiem oczko ja tam i tyle mogę wyłożyć , byle jestem zadowolony hehe bigsmile
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Pawlik89
DATA: 03/12/2019 18:51
Ahaa no spoko ;P

@Nostalgiczny
DATA: 03/12/2019 16:26
Owszem. Jak znajdę chwilę, to usunę opcję oglądania online Robot Chickena, bo został zdjęty z CDA (prawdopodobnie Adult Swim się przyczepił)

~FSE
DATA: 03/12/2019 11:19
Dawno tu nie wchodziłem. Dużo się zmienilo

@Nostalgiczny
DATA: 02/12/2019 22:57
Osobiste. Przykładowo ostatnio wróciłem do Galactik Football, dlatego po skończeniu Żółwi i Metalocalypse, to właśnie tą kreskówkę ruszę następną bigsmile

~Pawlik89
DATA: 02/12/2019 21:18
Chodzi mi o wybór seriali za które się bierzesz etc.. usmiech

~Pawlik89
DATA: 02/12/2019 21:18
Są to osobiste sentymenty/wybory> Czy jakiś wpływ mają zewnętrzne czynniki?

~Pawlik89
DATA: 02/12/2019 21:17
W jaki sposób ustalasz listę kolejności tego co robisz?

~Pawlik89
DATA: 02/12/2019 21:17
Nie jest lekko.. jezyczek
Nostalgiczny, mam pytanie oczko

@Nostalgiczny
DATA: 25/11/2019 19:29
1 odcinek 3 sezonu żółwi ukończony! Może w nadchodzący weekend zrobie tak z 5-10 odcinków usmiech

@Nostalgiczny
DATA: 22/11/2019 19:11
Mam nadzieje ze chociaz połowe uda się zrobić. Gdybym miał pomoc, wszystko szło by szybciej i byłoby dużo więcej kontentu :/

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 295
Najnowszy Użytkownik: ~McZolwik13