Strona Główna - Artykuły - Forum
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  FAQ
  Forum
  Kontakt

Kreskówki
  Niesamowity Hulk
  Iron Man: Obrońca dobra
  Metalocalypse
  Spider-Man (1994)
  Świat Według Ludwiczka
  W.I.T.C.H. Czarodziejki
  Wojownicze Żółwie Ninja (2003)
  X-Men (1992)

Anime
  Król Szamanów

Seriale
  Robot Chicken

Filmy
  Robot Chicken - Specials

Postęp Prac
X-Men: Sezon 3

Metalocalypse: Sezon 2

Wojownicze Żółwie Ninja (2003): Sezon 3

Król Szamanów

>>Pełna lista projektów<<
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~jack

Punktacja:
Ogólne: 95
Bonusy: 16
Kary: 1

2) ~Obelix (59 pkt.)
3) ~Figo122 (34 pkt.)
4) ~Gajwer (29 pkt.)
5) ~RiDeR882 (14 pkt.)
6) ~kornel (12 pkt.)

Ankieta
Jaki kontent na stronie bardziej cię interesuje?

Anime

Kreskówki

Seriale

Filmy

Właściwie to wszystko

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zobacz Temat
Nostalgiczni | Dyskusje | Filmy
Autor Ulubiony horror.
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 08-09-2019 00:14
Witam, jakie są wasze ulubione horrory? Moje to serie Piątek 13-ego, Koszmar z ulicy Wiązów, Egzorcysta, To z 1990z Kruk, Frontière(s) 2007 i z taki komedio-horror pt. Zombie SS oczko

Z nowszych filmów ciężko coś powiedzieć by były ulubione, bo nie mają już takiego klimatu jak kiedyś, ale Obecność jest fajna, Annabele część 1, bo druga to w kinie się tylko uśmiałem oczko Może jest jakiś fajny którego nie widziałem,a znacie oczko
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ulubiony horror.
~Gajwer
Użytkownik

Dodane dnia 08-09-2019 10:37
Najlepszy horror ostatnich lat to "Coś za mną chodzi". Jeśli chodzi o slashery to uwielbiam serię Krzyk.
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 08-09-2019 14:37
Szczerze zawsze miałem obejrzeć Krzyk, a zawsze coś wypadało i zapominałem jezyczek Poszukam wszystkich części i w końcu obejrzę oczko
^wierzba132
Administrator

Dodane dnia 11-09-2019 19:12
Jedyne horrory jakie obejrzałem to 4 z 5 części Paranormal Activity , 4 częsci REC ( pierwsze 2 najlepsze) , Krwawe Walentynki i Egsorcismus. Wiem, bieda jezyczek
68901544 Wyślij Prywatną Wiadomość
~jack
Użytkownik

Dodane dnia 11-09-2019 22:24
Krwawe Walentynki ciekawe, REC tylko 1 i 2 widziałem bigsmile Ja tam horrory uwielbiam, ulubione filmy jezyczek O właśnie Wzgórza Mają Oczy, Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną również bardzo mi się podobały.
~RiDeR882
Użytkownik

Dodane dnia 13-09-2019 20:14
Koszmar z Ulicy Wiązów bigsmile. Widziałem je tyle razy że teraz na halloween są moim tzw "Must Watch" bo bez Feddy'ego Krueger'a nie ma tego święta zmarłych jezyczek
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~oskipl
DATA: 15/09/2019 07:35
Młodzi tytani zróbcie

~zerr11
DATA: 10/09/2019 23:36
a ja czekam może ktoś się kiedyś znajdzie kto będzie miał audio x-2000 z radosławem poponikowskim bo to chyba on tłumaczył na TV

~jack
DATA: 08/09/2019 21:57
Spoko, na wszystko przyjdzie czas usmiech Niestety nie da się wszystkiego na raz robić jezyczek Zbyt mało czasu jest, wiem to po sobie oczko

@Nostalgiczny
DATA: 08/09/2019 16:29
Wybaczcie za ostatni zastój, ale mam sporo pracy. Wszystko zostanie wznowione jakoś za tydzień usmiech

~jack
DATA: 08/09/2019 15:29
Jeżeli na tv nagrywasz to niestety tak jest, ale nie wiem czy będę inwestował w sprzęt, aby nagrywać z tv bez szyfrowania. Jakiś tuner satelitarny czy coś podobnego, albo kartę przechwytującą. Niestet

~zerr11
DATA: 07/09/2019 15:28
no cóż chyba nikt tego nie ma trzeba będzie czekać aż puszczą w TV i nagrać przez TV tyle że TV koduje pliki że na innym TV już Nie puścisz szkoda że nikt nie ma dźwięku dopasowało by się pod inną wer

@Nostalgiczny
DATA: 05/09/2019 18:32
Moim zdaniem lektor z wersji VHS naprawdę daje rade i miał kilka dobrych tłumaczeń (coś jak z Trainspotting i Pulp Fiction) - tam też preferuję lektora zamiast napisów

~Obelix
DATA: 05/09/2019 07:29
"Chłodny" i cudowny jak w Chłopakach z Baraków. (skracam odpowiedź, bo i tak ucięło XD). Najlepiej napisy i znajomość języka i referencji/odniesień

~Obelix
DATA: 05/09/2019 07:28
@Nostalgiczny - Clerks w ogóle mają kilka wersji lektorów, do tego jakieś kilkanaście wersji napisów. Film kultowy, nie oszukujmy się, ale lektor nie jest tak "chłodny" i cudowny jak w Chłop

@Nostalgiczny
DATA: 03/09/2019 20:47
Tak samo było z "Sprzedawcami" (Clerks). Lektor od HBO był inny, z VHS inny a potem wydanie DVD też inne, a tylko jeden z lektorów (VHS) dawał rade tłumaczyć wszystkie żarty tak, by film był

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 95
Najnowszy Użytkownik: ~Bliccarini