Strona Główna - Artykuły - Forum
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  FAQ
  Forum
  Kontakt

Kreskówki
  Batman Przyszłości
  Niesamowity Hulk
  Iron Man: Obrońca dobra
  Metalocalypse
  Spider-Man (1994)
  Świat Według Ludwiczka
  W.I.T.C.H. Czarodziejki
  Wojownicze Żółwie Ninja (2003)
  X-Men (1992)

Anime
  Król Szamanów

Seriale
  Robot Chicken

Filmy
  Robot Chicken - Specials

Postęp Prac
X-Men: Sezon 3

Odcinki: 8/20

Metalocalypse: Sezon 2

Odcinki: 5/20

Wojownicze Żółwie Ninja (2003): Sezon 3

Odcinki: 0/26

Król Szamanów

Odcinki: 3/64

>>Pełna lista projektów<<
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~jack
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 119
Bonusy: 16
Kary: 1

2) ~Obelix (65 pkt.)
3) ~Figo122 (40 pkt.)
4) ~Gajwer (30 pkt.)
5) ~kornel (22 pkt.)
6) ~RiDeR882 (21 pkt.)

Ankieta
Jaki kontent na stronie bardziej cię interesuje?

Anime

Kreskówki

Seriale

Filmy

Właściwie to wszystko

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Witamy
Witaj na Nostalgicznych!
Aby korzystać z zawartości strony musisz się zarejestrować. Pamiętaj też o zapoznaniu się z regulaminem.
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 ~Yugi00:37:40
 ~ixuseuxqozdi01:07:00
 ~Nefertari01:29:05
 @Nostalgiczny04:34:57
 ~jack05:08:08
 ~senimtv06:21:00
 ~Figo12206:56:10
 ~RiDeR88208:18:53
Najnowsze posty
Komiksy
[1 / 26]
Pomoc w wybor...
[3 / 15]
Yu gi oh
[0 / 122]
[B] Synchroni...
[3 / 1792]
Najlepsze Gry...
[5 / 76]
[P] Spider-Ma...
[14 / 4392]
Batman Przysz...
[1 / 38]
Spider-Man (1...
[10 / 1050]
Najciekawsze Tematy
[P] Piraci Mr...
[6953]
[P] Pokemony
[5003]
[P] Gesia Skó...
[4931]
[P] TMNT
[4918]
[P] Jaś Fasola
[4860]
[P] Dzielny A...
[4847]
[P] Batman Be...
[4781]
[P] Chojrak i...
[4747]
Mroczny Rycerz z przyszłości
Batman BeyondDoczekaliście się! W końcu... Trochę to trwało, ale ostatecznie się udało. Na odpowiedniej podstronie oraz na naszym profilu CDA znalazł się pierwszy sezon Batmana Przyszłości (znanego też w USA jako Batman Beyond). Odcinki są wzięte z remastera WEB-Ripowego sprzed premiery wersji Blu Ray. Kolejnego sezony będą RIPami właśnie z Blu Raya. Klasycznie online dostępny jest dubbing polski, jednakże tym razem po pobraniu macie możliwość przełączania pomiędzy polską a angielską ścieżką dźwiękową. Chciałem też zrobić napisy, ale wtedy prawdopodobnie nigdy byście nie doczekali się wrzuty na stronę jezyczek

Kolejną małą zmianą jest panel postępu prac. Uznałem, że same "paski" to za mało, dlatego zostały dodane konkretne liczby ile odcinków danego sezonu/kreskówki/serialu jest już przygotowanych. Dzięki temu będziecie mogli jeszcze dokładniej śledzić postępy prac. To na razie tyle!
Miłego oglądania,
Nostalgiczny.
Nostalgiczny dnia listopada 02 2019 12:31:33 · Czytaj więcej · 10 Komentarzy · 102 Czytań · Drukuj
Wyjaśnienia. Powracamy!
Witamy ponownie na stronie Nostalgicznych! Pragniemy przeprosić was za nieczynną stronę oraz brak aktywności na naszym profilu CDA, a jako zadośćuczynienie obiecujemy niedługo wydać parę kolejnych odcinków oraz wyjaśnić w tym oto newsie, dlaczego stało się to, co się stało.
Ostatnimi dniami, będąc głównym adminem, niestety nie byłem w stanie robić kolejnych serii z powodu zmian w zawodzie oraz charakteru pracy. Przyznam też, że trochę się odechciało, ponieważ "robię większość sam". Gwoździem do trumny była utrata dostępu do konta Nostalgicznych na serwisie CDA, który był główną siłą napędową pomagającą nam zdobywać nowych użytkowników. Udało mi się jednak owe konto odzyskać, co pchnęło mnie do powrotu do pracy nad stroną oraz projektem, a kolejną nową serią zaraz za nadchodzącymi X-Menami (sezon 3) będzie Batman Przyszłości (Batman Beyond) i to w jakości 1080p! Mam nadzieję, że tym razem podobnej sytuacji nie będzie.

Miłego oglądania nostalgicznych kreskówek,
Nostalgiczny.
Nostalgiczny dnia października 13 2019 21:33:26 · 0 Komentarzy · 73 Czytań · Drukuj
Nowy sezon X-Menów oraz kolejne zmiany na stronie
Daily BugleWitamy ponownie! Ostatnio mam bardzo dużo czasu dlatego strona jest cały czas aktualizowana, a mamy dla was całkiem sporo nowych informacji i dobrych wieści. Zacznijmy może od najważniejszego.

Na stronie pojawił się drugi sezon X-Menów, jak zwykle do pobrania lub obejrzenia online. Link do odpowiedniego działu znajdziecie po lewej stronie portalu lub zwyczajnie klikając w ten link. Niestety ale z powodu braku lepszych źródeł, zarówno ten jak i następne sezony X-Menów będą w gorszej jakości niż pierwszy. Poprzednio odcinki miały rozdzielczość 768x576. Sezon drugi i każdy kolejny będą miały rozdzielczość 640x480, ale nadal jest to całkiem przyzwoita jakość (przynajmniej moim zdaniem).

Następną sprawą jest to, że razem z administratorami wierzba132 oraz alemrak wpadliśmy na wiele ciekawych pomysłów. Mianowicie na stronie z czasem będą pojawiać się przeróżne artykuły, w tym recenzje wrzucanych przez nas serii, teksty dotyczące nostalgicznych rzeczy (nie chcę zdradzać konkretów oczko ) oraz wiele więcej. Dla przykładu, powstanie dział "Download", w którym będzie można pobrać tapety związane z seriami, które tutaj wrzucamy. Oprócz tego powstanie także galeria, do której będziemy wrzucać skany np. różnych kart Dragon Balla z Chio Chips czy też tazosów i innych "zbieractw", które miały kiedyś miejsce. Podsumowując: chcemy zapełnić portal jak największą ilością nostalgii, a nie tylko wrzucać kreskówki, seriale anime oraz filmy z dawnych lat.

Kolejną sprawą jest usunięcie możliwości komentowania podstron, na których dostępne są do pobrania i oglądania online wrzucane przez nas serie. Teraz, na samym dole takiej strony widnieje link do tematu na forum, w którym można dyskutować na temat danej kreskówki, anime, serialu czy filmu. Mamy nadzieję, że rozkręci to trochę stronę.
Oprócz tego wszystkiego, dodam jeszcze pokrótce, iż pod panelem "postęp prac" widnieje link do pełnej listy planowanych przez nas serii oraz tych, które proponowaliście i zostały przez nas zaakceptowane!

Ostatnią sprawą jest to, co widnieje aktualnie (niedługo oczywiście zniknie) w zakładce "Witamy" na górze strony. Aktualnie, do 1 września trwa malutki konkursik, polegający na komentowaniu newsów. Każdy komentarz będzie nagradzany pięcioma punktami. Czy coś to daje? Oczywiście nie, ale chcemy was chociaż trochę nakłonić do aktywności.

A więc co o tym wszystkim sądzicie? Może macie jeszcze jakieś propozycje? Możecie pisać je tutaj lub na forum w dziale Głos ludu. Na razie to wszystko, trzymajcie się! usmiech
Nostalgiczny dnia sierpnia 27 2019 23:13:13 · 8 Komentarzy · 211 Czytań · Drukuj
Strona uzupełniona. Ruszamy dalej.
Daily BugleHej moi mili! Mamy dla was dobre wieści. Strona ma już całkowicie uzupełniony, brakujący do tej pory kontent, do tej pory kojarzony ze starszą wersją portalu. Dzięki temu możemy skupić się już w pełni na nowych kreskówkach, seriach itd.

Na sam początek jest mi miło poinformować, iż drugi sezon X-Menów wleci lada moment (prawdopodobnie jutro, dzień po dacie publikacji tego newsa). Sezon ten był już przez nas skończony jednakże oczekiwał cały czas uploadu, a przenosząc wszystko na nową wersję strony chcieliśmy aby pliki były dostępne na obu dotychczasowych hostingach, a część była dostępna JEDYNIE na MediaFire. W kwestii nowości dodam też, iż na stronie dostępne są dwa nowe odcinki "Króla Szamanów" (nr. 2 oraz 3), dostępne jednak tylko do pobrania. Wszystkie odcinki zostaną wrzucone online dopiero, gdy skończymy robić całą serię.

Kolejną dobrą informacją jest fakt, iż pojawił się panel "Postęp Prac", którego do tej pory brakowało a był na starszej wersji strony. Panel jest wizualnie całkiem podobny i nadal bazuje na prostej budowie kodu z HTML 5, myślę jednak, że to wystarczy. Wkrótce panel będzie zawierał także link do całej listy zaplanowanych przez nas serii oraz pomysły i propozycje użytkowników z forum (patrz: kategoria Głos Ludu) zaaprobowane przez nas i wrzucone na listę do zrobienia "na później" (czyli po ukończeniu tego, co sami mamy w planach zrobić).

Myślę, że to na razie tyle (a w sumie, to i tyle). Mam nadzieję, że projekt będzie się dalej rozwijał i wam służył.
Nostalgiczny dnia sierpnia 21 2019 19:38:29 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 178 Czytań · Drukuj
Nowa wersja strony
Daily BugleWitamy!
Strona została otwarta na nowo po paru dniach przerwy. Przerwa była spowodowana zmianą serwera, przeniesieniem domeny oraz przerzuceniem się na zupełnie inny system zarządzania treścią. Nie mieliśmy planów by cokolwiek takiego robić, lecz coraz częściej na starym ShoutBoxie oraz na wiadomościach prywatnych na naszym profilu na CDA, rodziły się pytania, czy nie można by rozbudować strony w celu lepszej komunikacji z nami (tj. administracją) oraz innymi użytkownikami. Stwierdziliśmy ostatecznie, że zrobimy stronę na dość starym systemie zarządzania treścią... aby było bardziej "nostalgicznie".

Oprócz tego, strona posiada teraz także forum, na które zapraszamy. Za udzielanie się zdobywać można punkty, lecz cały system punktów i rang zostanie rozwinięty dopiero w ciągu paru najbliższych dni. To samo tyczy się artykułów i treści dostępnej na stronie - wszystko jest uzupełniane na bieżąco, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość. Mamy nadzieję, że do końca tego tygodnia wszystko co dostępne jest w menu nawigacji, będzie już uzupełnione.

Z racji tego, iż aktualny "system" strony jest nieco przestarzały, zanim uzupełnimy stronę o odpowiednią ochronę anty-spamową (mowa o tych słynnych, irytujących botach), każdy rejestrujący się użytkownik musi zostać zatwierdzony przez administratora. Redakcja dość aktywnie siedzi na stronie z racji tego, że uzupełniamy brakujące treści na bieżąco, dlatego nie martwcie się - po zarejestrowaniu się, wasze konto powinno być aktywowane od parunastu minut do kilku godzin (a już na pewno tego samego dnia).

To tyle od nas. Zachęcamy do udzielania się w komentarzach, na forum, shoutboxie i dalszego korzystania z naszych materiałów,
Nostalgiczny.
Nostalgiczny dnia sierpnia 07 2019 15:21:16 · 2 Komentarzy · 210 Czytań · Drukuj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@Nostalgiczny
DATA: 15/11/2019 00:59
Pochorowałem się. To jednak dla strony dobra wiadomość - mam więcej czasu. Dziś zrobiłem 2 odcinki X-Menów, jutro może zrobię nawet z 5 bigsmile

~kornel
DATA: 10/11/2019 18:37
Sam to robisz ? To naprawdę szacunek, podziwiam całą pracę i wysiłek

@Nostalgiczny
DATA: 09/11/2019 16:13
No ostatnio jakoś nie mam jak do tego usiąść, może w ten weekend zrobię parę odcinków, ale trochę to trwa :/

~senimtv
DATA: 08/11/2019 19:03
Aha to dlatego tak wolno idzie z Xmenami myślałem że jest już 10 odcinków zrobionych :/ a jest nadal 6

@Nostalgiczny
DATA: 08/11/2019 17:20
Bo jak działam sam, to sami widzicie, jak wolno to idzie

@Nostalgiczny
DATA: 08/11/2019 17:20
Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy z jakąś kreskówką, chętnie przyjmę w szeregi i wyjaśnię działanie potrzebnych programów

~kornel
DATA: 08/11/2019 12:41
Wciąż mam nadzieje na coś z Hanna- Barbera . Wally Gator lub coś z Walt Disney , był serial Herkules

~kornel
DATA: 08/11/2019 12:39
No i git

@Nostalgiczny
DATA: 06/11/2019 14:11
Po zakończeniu sezonów z panelu "postęp prac" weźmiemy się za poprawki usmiech

~kornel
DATA: 06/11/2019 13:31
W.I.T.C.H
2 sezon odc 13 ,Spider-Man(1994)
1 sezon odcinek 5 , Batman Przyszłości odc 08 oraz 10

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 189
Najnowszy Użytkownik: ~ixuseuxqozdi