This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
To forum używa plików cookie.
To forum wykorzystuje pliki cookie (czyli tzn."ciasteczka) do przechowywania danych logowania, jeśli jesteś zarejestrowany, oraz Twojej ostatniej wizyty. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze; są one ustawione przez to forum i mogą być używane tylko na tej stronie oraz nie stanowią żadnego zagrożenia. Pliki cookie na tym forum śledzą także określone tematy, które przeczytałeś oraz kiedy ostatnio je czytałeś. Zaakceptuj lub odrzuć pliki cookie.

Plik cookie będzie przechowywany w przeglądarce bez względu na wybór, aby uniknąć ponownego zadawania tego pytania. Będziesz mógł zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, korzystając z linku w stopce.
  • Witaj na Nostalgicznych!
  • „Spokojnie Ludwiczku, kiedyś latałem na lotni bez lotni.”
  • „Wcale nie śpię. Sprawdzam tylko światłoprzepuszczalność swoich powiek.”
  • „Nie tykaj stopy, Mort.”
Witaj! Logowanie Rejestracja

Tytuł: Nostalgicznie Batman Przyszłości
Tryby wyświetlania wątku
Video 
Oglądaj tutaj

Screeny

[Obrazek: wk3k6N6.png] [Obrazek: 9NxvRWK.png] [Obrazek: OBGrfo6.png] [Obrazek: IqKKMfi.png]

Temat zbiorczy do dyskusji oraz informacji o nowych wstawkach kreskówki Batman Przyszłości. Wersja dubbingowana zmixowana przez nas. Wersja z napisami dzięki napisy24 (dostępne już wkrótce).

Jakie są wasze opinie na temat tej kreskówki? Moim zdaniem jest to "najmroczniejszy" Batman i co ciekawe, mimo sporej różnicy i odbiegania od oryginalnego Batmana, jako seria samodzielna kreskówka radzi sobie świetnie.

Odpowiedz
Ja wole tego wczesniejszego Batmana ale ten tez jest spoko pamiętam jak leciał na Polsacie.

Odpowiedz
Ja lubię TAS jak i tego, zawsze za nim przepadałem, ma to coś Tongue

Odpowiedz
(04-03-2020, 12:10 AM)jack napisał(a): Ja lubię TAS jak i tego, zawsze za nim przepadałem, ma to coś Tongue

To coś czuję, że po Batmanie Przyszłości pora na Batmana TAS Smile

Odpowiedz
Czy będzie 2 i 3 sezon wstawiony jak tak to kiedy jak można wiedziec ogolem super robota..

Odpowiedz
Będą wszystkie sezony, ale obecnie mamy problem ze sprzętem - synchronizacja kreskówek z jakością wyższa niż 720p to lekki problem. Drugi sezon to będzie sporo roboty - 26 odcinków Wink

Odpowiedz
720p i tak spoko.Oki sie ogląda

Odpowiedz
Chcemy to udostępniać w 1080p, aby wszystkie odcinki trzymały poziom Smile

Odpowiedz
(04-07-2020, 09:24 PM)Alemrak napisał(a): Będą wszystkie sezony, ale obecnie mamy problem ze sprzętem - synchronizacja kreskówek z jakością wyższa niż 720p to lekki problem. Drugi sezon to będzie sporo roboty - 26 odcinków Wink

Witam

Przyznam że bardzo czekam na te sychronizacje 2 i 3 sezonu (po częsci ze wzlędu na mojego 6 letniego syna który sie mocno wkręcił w klimat)

Piszecie że macie problem ze sprzętem, a może mozna jakos wam pomóc w tym zakresie (ja akurat mam chyba wystarczający sprzęt i troche czasu wieczorami)

Odpowiedz
(06-09-2020, 09:43 AM)azak napisał(a):
(04-07-2020, 09:24 PM)Alemrak napisał(a): Będą wszystkie sezony, ale obecnie mamy problem ze sprzętem - synchronizacja kreskówek z jakością wyższa niż 720p to lekki problem. Drugi sezon to będzie sporo roboty - 26 odcinków Wink

Witam

Przyznam że bardzo czekam na te sychronizacje 2 i 3 sezonu (po częsci ze wzlędu na mojego 6 letniego syna który sie mocno wkręcił w klimat)

Piszecie że macie problem ze sprzętem, a może mozna jakos wam pomóc w tym zakresie (ja akurat mam chyba wystarczający sprzęt i troche czasu wieczorami)

widze że wszystko tutaj zdechło i nawet odpisywać się nie chce, no cóż to by chyba było na tyle......

Odpowiedz

Skocz do:

Przeglądają: 1 gości