This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
To forum używa plików cookie.
To forum wykorzystuje pliki cookie (czyli tzn."ciasteczka) do przechowywania danych logowania, jeśli jesteś zarejestrowany, oraz Twojej ostatniej wizyty. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze; są one ustawione przez to forum i mogą być używane tylko na tej stronie oraz nie stanowią żadnego zagrożenia. Pliki cookie na tym forum śledzą także określone tematy, które przeczytałeś oraz kiedy ostatnio je czytałeś. Zaakceptuj lub odrzuć pliki cookie.

Plik cookie będzie przechowywany w przeglądarce bez względu na wybór, aby uniknąć ponownego zadawania tego pytania. Będziesz mógł zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, korzystając z linku w stopce.
  • Witaj na Nostalgicznych!
  • „Spokojnie Ludwiczku, kiedyś latałem na lotni bez lotni.”
  • „Wcale nie śpię. Sprawdzam tylko światłoprzepuszczalność swoich powiek.”
  • „Nie tykaj stopy, Mort.”
Witaj! Logowanie Rejestracja

Tytuł: Wybór monitora.
Tryby wyświetlania wątku
Witam, że nie doszło do zakupu monitora wcześniej to niestety rozglądam się ponownie za następcą Tongue Mam na oku 3, a najbardziej spoglądam w kierunku AOC, a tutaj owe monitory: AOC Agon ag241qg, Acer Predator XN253Q, ASUS ROG Swift PG248Q. Monitor głównie ma mi służyć do gier fps CS, Payday 2 itp. Smile Ogromne dzięki za pomoc Wink

Odpowiedz
Widzę, że idziemy w czas odświeżania, hmm? Skoro tak, upewnij się, że twoja karta graficzna bez problemu oferowane 144 Hz obsłuży w tytułach, które chcesz ogrywać. Proponowany monitor zdaje się dobry (całkiem dobry kontrast i jasność) ale wydawalo mi się, że takie monitory chodzą taniej. Pytanie czy jest to cena zawyżona i spokojnie znajdziesz podobny do 1,500 zł max, czy jest to kwestia podwyższenia cen z powodu słynnego "korona-wirusa". Tego niestety nie wiem, ale coś mi się zdaje, że monitory gamingowe z czasem odświeżania podobnym do oferowanego + rozdzielczość 1080p, to nie więcej niż 1,500 zł. Ale to moje skojarzenia z cenami sprzed pół roku, więc mogę się mylić Tongue

Odpowiedz
Najtaniej widziałem 1700zł ten AOC, Różnie to jest z cenami, a co do gierek które przez sieć obecnie grywam to GTX 970 jeszcze udre 144 Hz Tongue Ciężko mi powiedzieć czy jeszcze w tym czy dopiero za rok będę tego kompa za 15tys zł składał, więc wtedy na 100% 144Hz pójdzie Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Przeglądają: 1 gości