To forum używa plików cookie.
To forum wykorzystuje pliki cookie (czyli tzn."ciasteczka) do przechowywania danych logowania, jeśli jesteś zarejestrowany, oraz Twojej ostatniej wizyty. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze; są one ustawione przez to forum i mogą być używane tylko na tej stronie oraz nie stanowią żadnego zagrożenia. Pliki cookie na tym forum śledzą także określone tematy, które przeczytałeś oraz kiedy ostatnio je czytałeś. Zaakceptuj lub odrzuć pliki cookie.

Plik cookie będzie przechowywany w przeglądarce bez względu na wybór, aby uniknąć ponownego zadawania tego pytania. Będziesz mógł zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, korzystając z linku w stopce.
  • Witaj na Nostalgicznych!
  • „Spokojnie Ludwiczku, kiedyś latałem na lotni bez lotni.”
  • „Wcale nie śpię. Sprawdzam tylko światłoprzepuszczalność swoich powiek.”
  • „Nie tykaj stopy, Mort.”
Witaj! Logowanie Rejestracja

Cześć jestem Imitajo211 (nie moge zdradzić swego prawdziwego imienia) pochodze z Broniszewic mam 14 lat, może nie jestem aż takim fanen retro ale lubie, kiedyś oglądałem na Pulsie 2 Iron Man: Obrońca Dobra nie wiedzieć czemu przerwano emisje za nim skończył się 2 sezon.Moje ulubione kreskówki to Spider-Man i Iron Man: Obrońca Dobra.Dzięki Nostalgicznemu mogłem obejrzeć znów ulubione kreskówki.(Jak by co Spider-Mane pierwszy raz oglądałem w internecie).Może się nie wychowałem na Jetixie ale marze by stacja powróciła i zobaczyć odlotowe kreskówki, lepsze od tych dzisiejszych bo te nowe kreskówki to gówno znaczy nie są fajne jak te dawniejsze, ale to moje marzenie by obejrzeć Jetixa, czyli mówiąc jestem fanem starych kreskówek.

/Nostalgiczny
Nie ten dział! Przenoszę do piaskownicy nowo-przybyłych.

Odpowiedz
Cieszę się, że ktoś mógł "nadrobić" stare kreskówki, witamy na pokładzie, i proszę na następny raz dobrze wybrać dział do nowego tematu Big Grin

Odpowiedz
Spider-Man jak dla mnie zdecydowanie najlepsza Kreskówka Marvela oczywiscie mówie o tym 1994-1998.Później na moim 2miejscu są X-Meni,3Miejsce Niesamowity Hulk,4Miejsce Iron Men.A reszte jak dla mnie są średnie albo slabe mówie o Marvelu.

Odpowiedz
Siemanko. Ja stary wyjadacz komiksów kreskówek. Czwórka z przodu w wieku Smile

Odpowiedz
(04-17-2020, 10:41 PM)Bobik napisał(a): Siemanko. Ja stary wyjadacz komiksów kreskówek. Czwórka z przodu w wieku Smile
Tego się nie spodziewałem :o Witamy i mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie! Smile

Odpowiedz
Siema, jestem Wierzba,choć na nowym koncie Tongue. Lat bodajże 22 choć mogę się mylic. Tać czas to tylko konstrukt społeczny :V pochodzę z okolic Liberca (PL/CZ)
Z zamiłowania fan zjawisk meteorologicznych, fotografii(landscape) i astronomii, a także lubię sporo innych rzeczy jak np. Gry Video, technologię Hi-Tech, Seriale , także te animowane czy sporty (nie tylko walki, choć sam jeszcze nigdy nie miałem okazji się pościgać autami czy skrzyżować rękawice w ringu). Kiedyś także liznąłem nieco music-making na dość prymitywnym programie na Win XP gdzie po prostu sklejało się ze sobą przeróżne, z góry narzucone krótkie jingle :V
Z projektem jestem związany od samego początku ponieważ takie fajne ze mnie drzewko że lubię pomagać i w ogóle oh i ah Big Grin

Odpowiedz
Witam, jestem LoboTaker (lub krócej Lobo), wiosen mam 25 i byłam lekko zdziwiona, że nie mogę się zalogować na stronę, choć już wcześniej konto tu zakładałam xD Ale jak już zdążyłam zauważyć, strona jest w nowym formacie.
Jestem do tego stopnia nostalgiczna, że ledwo co nowego słucham czy oglądam (może poza anime i czasem niektórymi filmami), a w kwestii muzyki to potrafię być wręcz boomerska Tongue
Ogółem twórcy strony mnie dobrze znają, ale to nie przeszkadza, by i inni bywalcy strony mogli mnie poznać ^^

Odpowiedz

Skocz do:

Przeglądają: 1 gości