To forum używa plików cookie.
To forum wykorzystuje pliki cookie (czyli tzn."ciasteczka) do przechowywania danych logowania, jeśli jesteś zarejestrowany, oraz Twojej ostatniej wizyty. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze; są one ustawione przez to forum i mogą być używane tylko na tej stronie oraz nie stanowią żadnego zagrożenia. Pliki cookie na tym forum śledzą także określone tematy, które przeczytałeś oraz kiedy ostatnio je czytałeś. Zaakceptuj lub odrzuć pliki cookie.

Plik cookie będzie przechowywany w przeglądarce bez względu na wybór, aby uniknąć ponownego zadawania tego pytania. Będziesz mógł zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, korzystając z linku w stopce.
  • Witaj na Nostalgicznych!
  • „Spokojnie Ludwiczku, kiedyś latałem na lotni bez lotni.”
  • „Wcale nie śpię. Sprawdzam tylko światłoprzepuszczalność swoich powiek.”
  • „Nie tykaj stopy, Mort.”
Witaj! Logowanie Rejestracja

Tytuł: Nostalgicznie Najlepsze gry akcji i bijatyki
Tryby wyświetlania wątku
Wink 
Siema ekipa nostalgii mam do was pytanie a mianowicie macie lub mieliście najlepsze gry z dzieciństwa w zależności jakie to były gry i na jaką platformę graliście? Jeżeli pamiętacie jakieś dobre gierki za tamtych czasów to prosiłbym o tytuły (może niektóre przypomnę). Z góry dzięki za przypomnienie klasyków.

Odpowiedz
Post ogólnikowy więc dostosuję się bardziej do tytułu tematu.
Z klasycznych gier akcji, to na pewno pierwszy (na PSX) oraz trzeci (na PS2) Driver, zaraz obok klasycznego GTA 2 (nie liczę uniwersum 3D, bo mam jakieś odczucie, że mimo nostalgii do tych gier, są w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób nadal "dzisiejsze").

Z bijatyk to oczywiście Tekken 2 i 3 (z czego trzecia część Tekkena to chyba klasyk nad klasyki oraz najlepsza bijatyka na PSX). Poza konsolowo, na pewno Mortal Kombat 3 jest warty wspomnienia (mówię poza konsolowo, bo grałem w niego na PC, ale chyba na PS1 też wyszedł - pewności nie mam). No i dla fanów automatówek - Virtua Fighter.

To z akcji i bijatyk ode mnie, bo taki tytuł tematu - jak wiadomo, z innych gatunków możnaby wymieniać godzinami, jak chociażby legendarny Kangurek Kao albo Crash Bandicoot, ale chyba nie chodziło o przygodówki i platformówki? Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Przeglądają: 1 gości